12

اقدام شیطانی ۴ مرد تهرانی با دختر ۷ ساله / فاجعه در پایتخت

اقدام شیطانی ۴ مرد تهرانی با دختر ۷ ساله / فاجعه در پایتخت
4 مرد معتاد دختر 7 ساله را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار دادند.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، دختر ۷ ساله تهرانی هر روز با زور خمیازه از خواب بیدار می‌شد و با شیطنت های بچگانه تا شب از مادرش دل ربایی می‌کرد. همسایه ها به پیچیدن صدای خنده او عادت کرده بودند تا اینکه یک شب صدای جیغ بنفشش همه را در شوک فرو برد.

ماجرا از آنجا شروع شد که زن میانسال با چشمانی گریان، سراسیمه برای شکایت از حادثه ای هولناک به پلیس مراجعه کرد. این زن لحظه ای که ماجرای تجاوز ۴ مرد به دخترش را فاش کرد اشک از چشمانش جاری شد.

مادر زجرکشیده در زندگی با همسر اولش شرایط ۳ نفره خوب و آرامی را تجربه کرده بود ؛ زن جوان وقتی به آن روز ها فکر می‌کند، بغض گلویش را می‌گیرد و اجازه نفس کشیدن به او نمی‌دهد. او چند شب پیش صدای جیغ دخترش را هنگامی که کمک می‌خواست شنیده بود، تنها چیزی که از ماموران پلیس در خواست کرد مجازات عاملان آن شب کثیف بود.

مادر میانسال ماجرا را اینطور به پلیس گفت : «وقتی که همسرم فوت کرد و من را با دختر ۷ ساله ام تنها گذاشت با یک مرد مجدد ازدواج کردم. او اعتیاد شدید به تریاک داشت و همین قضیه زندگی من و دخترم را به تباهی کشاند.»

مادر زجرکشیده با چشمانی گریان ادامه داد: «همسرم اعتیاد شدیدی دارد او با دعوت کردن دوستانش هنگامی که من و دخترم در خانه هستیم شروع به مصرف تریاک می‌کنند.»

این مادر بیان کرد: «هنگامی که همسرم با دوستانش به خانه برای مصرف موادمخدر می‌آمدند، با پنهان کردن دخترم در یک اتاق سعی می‌کردم از او محافظت کنم.»

یک شب همسرم با دوستان معتادش موادمخدر زیادی مصرف کرده بودند و در حال خودشان نبوند. در یک لحظه ۴ مرد با حمله به دختر ۷ ساله ام به او تجاوز کردند. پس از این حادثه دیگر تحمل نداشتم و برای کمک به پلیس مراجعه کردم.»

پلیس پس از ثبت اظهارات زن جوان برای شناسایی عاملان اصلی این اتفاق هولناک تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=1094

برچسب ها

ثبت دیدگاه