11

تجاوز به دختر شهرستانی در تهران! + جزییات

تجاوز به دختر شهرستانی در تهران! + جزییات
هنرمند جوان که متهم است در روز‌های کرونایی و پس از تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی، دختر جوان را به بهانه شیوع ویروس کرونا به خانه اش کشاند و او را آزار داد در دادگاه محاکمه شد.
سیدگی به این پرونده از اسفندماه سال ۹۸ با شکایت دختر دانشجویی به نام سحر آغاز شد. وی که دانشجوی رشته علوم سیاسی بود به ماموران پلیس گفت: خانواده ام در شهرستان زندگی می‌کنند. دو سال قبل وقتی در دانشگاه قبول شدم به تهران آمدم و در خوابگاه دانشجویی ساکن شدم. اما به خاطر شیوع ویروس کرونا خوابگاه‌ها تعطیل شد. من می‌خواستند به شهرستان برگردم، اما بلیط اتوبوس پیدا نکردم. به همین خاطر با پسر جوانی که در رشته هنر درس می‌خواند و طراح طلا بود و مدتی قبل او را می‌شناختم تماس گرفتم. من به او گفتم به خاطر تعطیلی خوابگاه در تهران تنها مانده ام و از او خواستم با ماشین دنبالم بیاید تا چند ساعتی را در خیابان گشت بزنیم. من می‌خواستم صبح زود و بعد از روشن شدن هوا با اتوبوس به شهرستان محل سکونتم برگردم.

تجاوز در خانه هنرمند طلاکار

این دختر ادامه داد: پسر جوان با ماشین دنبالم آمد. او به بهانه شیوع ویروس مرا فریب داد. او می‌گفت اگر ساعت‌ها در خیابان چرخ بزنیم ممکن است به کرونا مبتلا شویم. او با حرف هایش اغفالم کرد و مرا به خانه‌اش دعوت کرد. اما در خانه اش به زور آزارم داد.

با این شکایت دختر دانشجو به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند.
دستگیری دانشجو متجاوز به دختر شهرستانی در تهران

به این ترتیب پسرجوان بازداشت شد و در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه سحر برای پسر جوان اشد مجازات خواست و گفت: این پسر با حرف هایش مرا فریب داد و به خانه اش دعوت کرد. اما به زور آزارم داد.

انکار تجاوزگر به دانشجو دختر در خانه

وقتی پسر جوان در جایگاه ویژه ایستاد اتهامش را نپذیرفت. وی گفت: سحر خودش با من تماس گرفت و از من کمک خواست. او می‌گفت برای رفتن به شهرستان بلیط پیدا نکرده است و می‌خواهد تا صبح در خیابان بماند. او با میل خودش به خانه ام آمد، اما نمی‌دانم چرا صبح روز بعد چنین شکایتی را مطرح کرد. من هنرمندم وهرگز دختر جوان را آزار نداده ام.

این پسر ادعای جدیدی را مطرح کرد و گفت: سحر قبلاً با یکی از دوستان من در رابطه بوده و بعد از به هم خوردن رابطه اش با دوست صمیمی ام با من تماس گرفته بود. ممکن است دوستم قبلا او را آزار داده باشد.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=736

برچسب ها

ثبت دیدگاه