8

تجاوز به دختر ناتنی بعد از طلاق مادرش / قتل با مرگ موش

تجاوز به دختر ناتنی بعد از طلاق مادرش / قتل با مرگ موش
به گزارش رکنا،این مرد هندی با نام مستعار "راجو" کارگر یک کارخانه در شهر "رهتاک" هند است. "راجو" و همسرش که دارای چهار فرزند هستند از همان اوایل ازدواج با یکدیگر اختلاف و درگیری داشتند. اختلافات این زوج، با وجود به دنیا آمدن چهار فرزند نه تنها کمتر نشد بلکه در نهایت باعث شد این دو شش ماه پیش ، تصمیم به جدایی از یکدیگر بگیرند

“داریکا” دختر ۹ سالهوقتی راجو با مادرش که شیفت کار بیمارستان بود  ازدواج کرد  شب ها از ترس و ناراحتی در اتاق ناپدری اش و کنار او می خوابید. یک شب وقتی “راجو” از سر کار به خانه بازگشت متوجه شد همسرش در خانه نیست و “داریکا” در اتاق در حال نوشتن تکالیف مدرسه اش است.

مرد جوان با دیدن دختر ناتنی اش در یک لحظه اسیر وسوسه شیطانی شد و به سراغ “داریکای” کوچک رفت.

پدر خوانده شیطان‌صفت پس از تجاوز به دختر خردسال، از ترس آنکه او چیزی از این ماجرا به مادرش بگوید به فکر جنایت افتاد. به همین منظور به بازار رفت و مقداری “مرگ موش” خرید. ” راجو” سپس سم مهلک را در غذای دختر بیچاره ریخت و به خورد او داد. صبح وقتی مادر دخترک به خانه بازگشت و با بدن نیمه جان او روبه رو شد او را به بیمارستان برد اما علی‌رغم تلاشهای پزشکان، دختر بیچاره جان باخت.

با مرگ “داریکا”، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس “رهتاک” قرار گرفت و ماموران در قدم اول سراغ ناپدری دختر رفتند اما متاسفانه هیچ خبری از “راجو” نبود. با ناپدیدشدن ناگهانی این مرد، مادر “داریکا” که به شوهرش مشکوک شده بود شکایتی علیه او تنظیم و ثبت کرد.

سرانجام با تلاش و ردیابی‌های پلیس هند، ناپدری هوسران در “ایندور” دستگیر و برای محاکمه به دادگاه دهلی نو فرستاده شد.

گفتنی است تجاوز جنسی در هند معضلی فراگیر و رو به رشد است و تجاوز جنسی به کودکان ۱۲٫۵ درصد کل تجاوزهای جنسی در این کشور را تشکیل می‌دهد. در سال ۲۰۱۲، تعداد ۳۱۲۵ مورد تجاوز جنسی به کودکان گزارش شده‌ و این در حالی است که در مقابل این گزارش رسمی، گروه‌های حقوق بشر طی تحقیق‌های خود اعلام کرده‌اند که بیش از ۷۲۰۰ کودک در سال در هند مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

در زمینه جنایت علیه کودکان و قاچاق انسان هند رتبه هفتم را در جهان دارد. هر سال صدهزار کودک در این کشور ناپدید می‌شوند که بیشتر آن‌ها مورد آزار یا تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=468

برچسب ها

ثبت دیدگاه