12

تجاوز به زن جوان در محل کار! / جزییات مجازات + عکس زن

تجاوز به زن جوان در محل کار! / جزییات مجازات + عکس زن
دو متهم در پرونده جنجالی رسوایی جنسی و تجاوز در روسیه که پرونده آنها سر و صدای زیادی در محافل و افکار عمومی این کشور ایجاد کرده بود از اتهامات ارتکابی تبرئه شدند.

به گزارش رکنا ،دیوان عالی جمهوری باشقیرستان روسیه رای تجدیدنظر خود را در خصوص متهمان رسوایی جنسی در وزارت امور داخلی شهر اوفا صادر کرد. بر این اساس دو پلیس متهم به تجاوز به یک بازپرس وزارت امور داخله تبرئه شدند ، نفر سوم با کاهش محکومیت از ۶ سال به ۴ سال روبرو شد.

در جلسه دادگاه که امروز برگزار شد شکایات قربانی ، دفاعیات سه محکوم و اظهارات نماینده دادستان مورد بررسی قرار گرفتند. به گزارش تلویزیون محلی باشقیرستان، با تصمیم دادگاه ، صلوات گالیف رئیس سابق منطقه کارماسکالینسک و همچنین ادوارد ماتوف رئیس سابق منطقه اوفا در وزارت امور داخله باشقیرستان که پیش از این به ۷ سال زندان محکوم شده بودند را به طور کامل تبرئه کرد.

البته رئیس سابق اداره مهاجرت وزارت امور داخله در منطقه اوفا ، پاول یارومچوک با کاهش دوره محکومیت خود به مدت ۴ سال به تبعید فرستاده خواهد شد.

جنجال این رسوایی جنسی که در اواخر اکتبر سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد به سرعت در رسانه های روسیه خبرساز شد. شاکی که به عنوان بازجو در بخش وزارت امور داخلی روسیه مربوط به جمهوری باشقیرستان در منطقه اوفا فعالیت می کرد ، از تجاوز گروهی به خود خبر داد.

طبق گزارش وزارت امور داخله روسیه، هر ۳ نفر متهم به تجاوز جنسی و همچنین شخص شاکی، به دلیل ارتکاب اقداماتی که باعث خدشه دار شدن مقام یک کارمند وزارت امور داخله می شود ، از کار اخراج شده اند. در دسامبر سال ۲۰۱۹ ، دادگاه هر سه متهم را به ۲۰ سال زندان محکوم کرد اما با برگزاری دادگاه تجدید نظر رای به کاهش محکومیت آنها داده شد.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=499

برچسب ها

ثبت دیدگاه