10

تجاوز به لیلا در جاده شهرری + عکس متجاوز

تجاوز به لیلا در جاده شهرری + عکس متجاوز
مرد شیطان صفت که زن جوان را پس از آزار و اذیت دست به سرقت گوشی موبایلش زده بود دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه “حیدر گودرزی”، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران گفت: ۲۳ آذر ماه زن ۳۰ ساله ای به نام لیلا پس از ارائه شکوائیه متشکله در دادگاه کیفری یک استان تهران به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران مراجعه و در تحقیقات بعمل آمده اظهار داشت ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه ۲۱ آذر ماه از شهرری به مقصد باقرشهر سوار بر خودروی تیبا عبوری شدم، در بین راه راننده با تغییر ناگهانی مسیر و تهدید چاقو، من را به بیابان های اطراف کهریزک برده و علیرغم التماس و خواهش مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت تلفن همراه در همان محل رهایم کرده و متواری شد.

تجاوز مرد شیطان صفت در کهریزک

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی ابراز داشت : با عنایت به حساسیت و اهمیت موضوع، بلافاصله شناسایی و دستگیری متهم بصورت ویژه در دستورکار کارآگاهان مبارزه با جرائم جنایی پایگاه نهم قرار می گیرد و با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم اولین مظنون به نام سیامک ساکن کهریزک شناسایی می شود .

وی عنوان کرد : تصاویر سیامک استخراج و معلوم شد نامبرده دارای یک دستگاه خودروی تیبا است و تصویر متهم مورد شناسایی زن جوان قرارگرفت.

مرد شیطان صفت دستگیر شد

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از انعکاس موضوع به مرجع قضایی، دستور دستگیری سیامک اخذ و ۱۴ دی ماه وی دریک عملیات پلیسی در منطقه شورآباد کهریزک دستگیر و در بازجویی ابتدا منکر موضوع بوده، اما با توجه به قرائن و مستندات موجود لب به اعتراف گشوده و به آزار و اذیت زن جوان و سرقت از او اعتراف کرد .

سرهنگ کارآگاه گودرزی با اشاره به اینکه با تکمیل تحقیقات و ارسال پرونده به دادگاه، متهم روانه زندان شد، گفت: از شهروندان خواست برای سفرهای درون شهری حتما از خودروهای تاکسی و یا آژانس های مسافر بری استفاده نمایند تا شاهد چنین وقایعی نباشیم .

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=503

برچسب ها

ثبت دیدگاه