9

تجاوز وحشتناک در لواسان! برده بودم! +فیلم

تجاوز وحشتناک در لواسان! برده بودم! +فیلم
حقیقات از 3 پسرعمو که متهم هستند پس از ربودن پسری نوجوان او را مورد تعرض قرار داده‌اند در دادگاه جرایم اطفال استان تهران آغاز شد.

به‌گزارش رکنا،  چندی قبل مردی میانسال که مدعی بود ۳ جوان پس از ربودن پسرش، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، به اداره پلیس رفت و به مأموران گفت: ما سال‌هاست که در لواسان ساکن هستیم. پسرم در حال بازی با دوستانش بود که بعد از چند ساعت با حالتی پریشان به خانه بازگشت. وقتی متوجه شدم که حالش خوب نیست با او حرف زدم و فهمیدم که از سوی ۳ جوان مورد تعرض قرار گرفته است. در حال حاضر هم پسرم بشدت آسیب روحی دیده است.

تجاوز به پسربچه ای که برده شده بود

پس‌از طرح شکایت از سوی این مرد، پسر نوجوان نیز با تأیید حرف‌های پدرش گفت: من و دوستانم در حال بازی بودیم که ۳ پسر عمو که از قبل آنها را می‌شناختم سراغم آمدند. یکی از آنها مرا بغل کرد و به‌زور به زیرزمین خانه‌ای متروکه برد. در آنجا هر ۳ نفر با تهدید چاقو من را مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم تهدیدم کردند که اگر به کسی چیزی بگویم من را می‌کشند. در ادامه مأموران ۳ پسر عمو را که ۱۷ ساله بودند بازداشت کردند اما هر ۳ نفر موضوع آزار و اذیت را انکار کردند.

با این حال پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران که ویژه رسیدگی به جرایم اطفال است فرستاده شد و متهمان از خود دفاع کردند.در ابتدای جلسه پسر نوجوان دوباره ماجرا را بازگو کرد و از قضات خواست تا متهمان به اشد مجازات محکوم شوند.

پدر وی نیز در ادامه اظهار داشت: این موضوع تأثیر بدی در روحیه پسرم گذاشته است و من به هیچ عنوان حاضر به گذشت نیستم.سپس متهمان به جایگاه رفتند و بازهم اتهامات‌شان را انکار کردند.

یکی از آنها گفت: من اصلاً شاکی را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چرا چنین ادعایی را مطرح کرده است.

متهم دیگر هم گفت: دایی شاکی مدتی است با من و پسر عموهایم خصومت دارد. گمان می‌کنم به همین خاطر از ما شکایت کرده است.پس از آن وکیل یکی از متهمان به دفاع از موکلش پرداخت و گفت: متهمان همگی ۱۷سال دارند و از ابتدای بازداشت‌شان منکر اتهام وارده هستند. مدرکی نیز مبنی بر آزار پسرنوجوان به دادگاه ارائه نشده و وی به پزشکی قانونی نیز معرفی نشده است. از این‌رو تقاضا دارم برای روشن شدن ماجرا شاکی به پزشکی قانونی معرفی شود.

در پایان جلسه قضات دادگاه، پسر نوجوان را به پزشکی قانونی معرفی کردند تا صحت ادعای وی مبنی تعرض متهمان مورد بررسی قرار گیرد. ۳ متهم نیز برای مشاوره بالینی و مشخص شدن اینکه به رشد عقلی رسیده و قبح عمل ارتکابی را درک می‌کردند به پزشکی قانونی معرفی شدند.

قضات نیز رسیدگی به این پرونده را به پس از ارائه نظریه پزشکی قانونی موکول کردند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=603

برچسب ها

ثبت دیدگاه