6

تجاوز وحشیانه به دختر دانشجو در پارتی + عکس

تجاوز وحشیانه به دختر دانشجو در پارتی + عکس
محاکمه ۲ جوان که دختر دانشجو را در یک میهمانی شبانه به دام انداخته بودند، به زودی در دادگاه کیفری تهران آغاز می شود.

رکنا نوشت : تجاوز به دختر دانشجو , وقتی دو پسر از ثریا خواستند به جای تماس با آژانس آنها او را برسانند دختر جوان پذیرفت و در تاریکی شب سوار خودروی شیاطین شد. ساعت ۳ بامداد بود که دختری با ظاهری آشفته ودر حالیکه لباس هایش پاره شده بود خود رابه پلیس رساند و ادعا کرد دو پسر که کمی آنها را می شناسد به وی تجاوز کرده اند.

ثریا گفت: امشب از سوی دوستم به نام فاطمه به جشنی به مناسبت رهایی مادرش از بیماری سرطان دعوت شدم وقتی به خانه شان در شمال شهر رفتم دیدم برخلاف تصورم مجلس مختلط است خواستم برگردم که فاطمه گفت همه مردها و پسرها از بستگانشان هستند و غریبه ای در بینشان وجود ندارد. وی افزود: با رودروایسی در جشن ماندم فضای بدی نبود همه با احترام خوشی می کردند تا اینکه نصفه شب وقتی میهمان ها یکی پس از دیگری می رفتند من از فاطمه خواستم برایم آژانس بگیرد و همزمان دو پسر که در نزدیکی ما بودند ادعا کردند آنها هم می خواهند بروند و پیشنهاد دادند من را به خانه ام برسانند.

تجاوز به دختر دانشجو توسط دو پسر شیطان صفت

ابتدا نپذیرفتم اما آنها بسیار متین باز اصرار کردند و فاطمه هم خواست با آنها بروم با اعتمادی که داشتم پذیرفتم و از جشن خارج شده و سوار ماشین مزدا ۳ آنها شدم. ثریا با گریه گفت: هنوز چند قدمی نرفته بودیم که یکی از پسرها رو به من کرد و پیشنهاد داد تا چرخی در خیابان ها بزنیم که نپذیرفتم و بسیار مودبانه خواستم به سمت خانه ام بروند اما آنها بی خیال تقاضای من از مسیر خارج شدند و وقتی دیدند می خواهم با فاطمه تماس بگیرم گوشی ام را گرفته و با چاقو تهدیدم کردند خیلی وحشت زده بودم مرتب گفتم من دوست صمیمی فاطمه هستم و آنها گفتند اگر فاطمه هم بود همین کار را با او می کردند. وقتی به جاده خلوت رسیدیم آنها به من تجاوز کردند و سپس درحالیکه از من فیلم گرفته بودند من را به درخانه مان رساندند وقتی پیاده شدم با لباس پاره نتوانستم به خانه مان بروم و به اینجا آمدم تا شکایت کنم.

تجاوز به دختر دانشجو

تجاوز به دختر دانشجو و تهیه فیلم سیاه

با این ادعاها بازپرس دستور داد تا ماموران دو متجاوز را شناسایی کنند و آنان خیلی زود در تحقیق از فاطمه دریافتند دو پسر از دوستان پسرعموی این خانواده هستند. وقتی ساسان و حامد بازداشت شدند و در برابر ثریا ایستادند خود را بی گناه دانسته و ادا کردند با نوشیدن مشروبات الکلی مست بوده و بعد از تجاوز با این دختر پشیمان شده اند. بنابه این گزارش،پرونده این تجاوز وحشیانه بزودی در دادگاه کیفری تحت بررسی قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=704

برچسب ها

ثبت دیدگاه