5

تجاوز گروهی چهار پسر به دختر نوجوان در پارک!

تجاوز گروهی چهار پسر به دختر نوجوان در پارک!
پسر جوانی که متهم است به همراه چهار دوستش دختر نوجوانی را آزار و اذیت کرده است، ادعا کرد او فقط با دختر دوست بوده و همدستان فراری‌اش قربانی را آزار داده‌اند.

این پسر که ۲۰ روز قبل از سوی مأموران بازداشت شد، اتهام تجاوز را رد کرد و گفت: مدتی بود که با دختر نوجوان آشنا شده بودم. روز حادثه برای اینکه با او صحبت کنم، خواستم سوار ماشینم شود و او هم قبول کرد. ما سر کوچه با هم آشنا شده بودیم. هر بار که می‌خواست به مدرسه برود، او را می‌دیدم و از او خوشم آمده بود. روز حادثه وقتی او سوار ماشینم شد، با هم به پارک رفتیم. یکی از دوستانم تماس گرفت و به او گفتم کجا هستم. چند دقیقه بعد او و سه نفر دیگر که همگی دوست بودیم، به پارک آمدند. آن‌ها بودند که به این دختر تجاوز کردند و من نقشی در این ماجرا نداشتم، اما، چون دختر نوجوان شماره تماس من را داشت، به پلیس شکایت کرد و مرا لو داد.

متهم گفت: من قصدی برای آزار این دختر نداشتم و اصلا نمی‌دانستم این کار جرم است.

دختر نوجوان که چند ماه قبل شکایت خود را به مأموران ارائه داده بود، به قضات شعبه ۴ که از او بازجویی می‌کردند، گفت: من در راه مدرسه با متهم آشنا شدم و آن روز هم قرار بود با هم فقط حرف بزنیم، اما او من را به پارک برد و دوستانش را خبر کرد که بیایند و من را مورد آزار قرار دهند. من جثه ریزی دارم و اصلا زورم به آن‌ها نمی‌رسید با اینکه می‌دیدند من گریه و التماس می‌کنم، توجهی نکردند. متهم حتی کمک نکرد که از دست آن‌ها نجات پیدا کنم. بعد از این اتفاق بود که فهمیدم او به‌عمد من را به آنجا کشانده است.

گفته‌های این دختر در حالی است که او ساعاتی بعد از حادثه به پزشکی قانونی رفته بود و پزشکی قانونی نیز تأیید کرده که او آزار و اذیت شده است.

این دختر همچنین گفت: من به‌شدت تحت تأثیر این موضوع قرار گرفتم. خیلی ناراحتم و وضعیت روحی‌ام به‌هم ریخته است. نمی‌توانم درس بخوانم. چندروزی خیلی حالم بد بود تا اینکه مادرم کمکم کرد که بتوانم کمی به خودم مسلط شوم. مدتی است برای اینکه بتوانم از بحران حادثه بیرون بیایم، به دکتر می‌روم و دکتر برایم دارو تجویز کرده است.

متهم در پاسخ به گفته‌های دختر جوان گفت: من اصلا نمی‌دانستم این اتفاق تا این حد او را اذیت می‌کند ضمن اینکه کسی که تجاوز کرد، من نبودم و دوستان دیگرم بودند که تجاوز کردند، اما، چون آن‌ها فراری هستند، حالا من بازداشت شده‌ام. قضات در نهایت دستور بازداشت متهمان دیگر و تحقیقات بیشتر درباره گفته‌های دختر نوجوان و متهم را صادر کردند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=834

برچسب ها

ثبت دیدگاه