50

استخر بادی اینتکس برای شادی بچه ها

استخر بادی اینتکس برای شادی بچه ها

استخر بادی اینتکس برای شادی بچه ها قیمت این محصول۲۲۰۰۰۰تومان وزن این استخر ۸۰۰ گرم می باشد.جنس نرم این محصول باعث لطافت و نرمی بدنه آن شده است.میتوانید از این استخر علاوه بر فراهم کرن بازی و سرگرمی ، به عنوان وان حمام برای فرزندانتان استفاده کنید و از قالبیت های متعدد این محصول بهره […]

استخر بادی اینتکس برای شادی بچه ها

قیمت این محصول۲۲۰۰۰۰تومان

وزن این استخر ۸۰۰ گرم می باشد.جنس نرم این محصول باعث لطافت و نرمی بدنه آن شده است.میتوانید از این استخر علاوه بر فراهم کرن بازی و سرگرمی ، به عنوان وان حمام برای فرزندانتان استفاده کنید و از قالبیت های متعدد این محصول بهره مند شوید. این استخر ضدضربه است و استحکام و دوام بالایی دارد.این استخر سه لایه است و هرلایه به صورت جداگانه باد می شود و هرلایه دارای رنگ های شاد و جذاب می باشد. مناسب برای استفاده در فضای باز، منزل، استخرها و … می باشد.

استخر بادی اینتکس از معروف ترین محصولات در چندسال گذشته می باشد که همیشه مورد رضایت همه کودکان می باشد.جنس این استخر از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد این جنس باعث شده است که مقاومت و لطافت این استخر بسیار مناسب باشد.این استخر بادی لایه کفی باد شونده دارد و بدین شکل سطح نرمی را برای کودکان فراهم می کند.قطر استخر بادی اینتکس ۸۶ سانتی متر و ارتفاع آن ۲۵ سانتی متر می باشد. استخر بادی اینتکس با قطر ۸۶ سانتی متر، برای کودکان زیر ۸ سال مناسب می باشد.ظرفیت آب این محصول ۲۵ لیتر می باشد و مقدار آب مناسبی را در خود جای میدهد.همچنین میتوانید علاوه بر آب از این محصول به عنوان استخر توپ نیز بهره ببرید و شادی و سرگرمی را به بهترین شکل برای کودکانتان فراهم کنید.درپوش های آن به خوبی چفت می شود و مانع از خروج باد می شود.

کودکان شما در این روز های گرم تابستانی و با وجود کرونا تفریحات کمی دارند و بیشتر بدون تحرک زمان خود را در خانه سپری می کنند که این عدم فعالیت و نبود شادی و نشاط برای سلامتی فرزندان شما بسیار مضر است. بنابراین باید راهی برای سرگرم کردن آنها به بهترین شکل فراهم کنید. بسیاری از کودکان آب و آب بازی را دوست میدارند در نتیجه در این روزهای گرم بهترین هدیه به آنها تهیه استخر بادی می باشد.

با توجه به این گرما تنها شادی بچه ها استخر عستش که اون ها هم با وضعیت کرونا الان بسته است و تنها وسیله ای که به کار میاید در این ایام کرونا همین استخر بادی اینتکس است و میتوانید با خرید ان در گرما لذت ببرید

قیمت : ۲۲۰,۰۰۰  تومان

خرید

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=1253

مطالب پیشنهادی

ثبت دیدگاه