9

شوخی نا به جا حادثه آفرید/ قتل جوان ۲۱ ساله با چاقو/ قاتل تحت تعقیب است

شوخی نا به جا حادثه آفرید/ قتل جوان ۲۱ ساله با چاقو/ قاتل تحت تعقیب است
شوخی نا به جا بین چند جوان مشهدی رنگ خون گرفت و قاتل پا به فرار گذاشت.

به گزارش ایلنا، پنجشنبه شب گذشته، حدود ۱۵-۱۰ نفر از جوانان اهالی روستای ابرش سر کوچه ای در نزدیکی مسجد روستا نشسته و با یکدیگر در حال گفت وگو بودند.

بنا به گفته برخی شاهدان در همین هنگام ناگهان جواد نوجوان ۱۶ ساله ای که رفتار متعادلی نیز نداشت از راه رسید و سر به سر جوانان مذکور گذاشت.

او با «شوخی‌های بی‌جا» به هر کدام از جوانان روستا سخنی نامربوط می‌گفت یا با کف دست به پشت سر آنان می زد تا اینکه هادی جوان ۲۱ ساله به رفتارهای نامتعارف او اعتراض کرد و مشاجره لفظی بین آنها رخ داد.

در این لحظه یکی از دوستان هادی نیز به هواخواهی از دوستش پرداخت و با «جواد» درگیر شد. این درگیری به غرور «امیرحسین» برخورد و او که از بستگان «جواد» است به طرف «هادی» هجوم برد و در حالی که با او گلاویز شده بود ناگهان چاقوی نوک کج را از جیبش بیرون کشید و ضربه ای به کشاله ران جوان ۲۱ ساله زد.

او سپس ضربه دیگری به کمرش کوبید که فریاد «سوختم! سوختم! » هادی به هوا برخاست.

وقتی جوان ۲۱ ساله خون آلود نقش بر زمین شد، امیرحسین با پای پیاده و «جواد» سوار بر موتورسیکلت از محل گریختند. دقایقی بعد نیروهای اورژانس پیکر نیمه جان هادی را به بیمارستان امدادی مشهد رساندند اما تلاش کادر درمانی برای نجات او بی نتیجه ماند و مجروح این حادثه بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقوی نوک کج، جان خود را از دست داد.

با مرگ این جوان ۲۱ ساله، نیروهای انتظامی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و این گونه تحقیقات قضایی با حضور قاضی احمدی نژاد در مرکز درمانی آغاز شد.

به دستور مقام قضایی، توسط گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در حالی رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری متهم به قتل فراری ادامه دارد که شاهدان عینی انگیزه این جنایت وحشتناک را شوخی نا به جا دانستند.

با این حال مقام قضایی با صدور دستور درج بدون پوشش تصویر متهم به قتل فراری از شهروندان خواست چنانچه از مخفیگاه وی اطلاعی دارند با پلیس ۱۱۰ یا تلفن های ۲۱۸۲۵۲۶۷-۰۹۳۵۷۲۳۱۰۹۴ پلیس آگاهی تماس بگیرند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=183

برچسب ها

ثبت دیدگاه