7

قتل نوجوان فلسطینی با هدف تثبیت اشغالگری صهیونیست‌ها اتفاق افتاد

قتل نوجوان فلسطینی با هدف تثبیت اشغالگری صهیونیست‌ها اتفاق افتاد
جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در بیانیه ای ضمن محکومیت قتل نوجوان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: این اقدام با هدف تثبیت اشغالگری صهیونیستها در اراضی فلسطینیان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جبهه مردمی برای آزادی فلسطین با صدور بیانیه ای شهادت «علی ایمن ابو علیا» نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه جبهه مردمی برای آزادی فلسطین آمده است: به قتل رساندن ابو علیا و اقدامات دیگری نظیر به آتش کشیدن کلیسای «الجثمانیه» توسط صهیونیستها در واقع با هدف تکمیل پروژه اشغالگری و یهودی‌سازی اراضی اشغالی صورت می پذیرد.

این درحالی است که پیشتر نیز جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای به شهادت رسیدن «علی ایمن ابو علیا» نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست را محکوم کرده بود.

در بیانیه جنبش جهاد اسلامی آمده است: این جنایت وحشیانه صهیونیستها بیانگر سیاست تل آویو در خصوص اعدام و سرکوب فلسطینی ها به شمار می رود. صهیونیستها در اجرای سیاست های وحشیانه خود، هیچ فرقی میان زن و مرد و کوچک و بزرگ قائل نیستند.

در بیانیه مذکور همچنین تأکید شده است که هیچ گزینه ای جز افزایش مقاومت و انتفاضه فراگیر در برابر جنایات رژیم صهیونیستی وجود ندارد. به نوشته این بیانیه، چنین جنایاتی، شکست گزینه عادی سازی روابط و تسلیم شدن در برابر دشمن صهیونیستی را نشان می دهد.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=169

برچسب ها

ثبت دیدگاه