16

مرگ دختر بچه به دلیل تجاوز پسر ۱۴ ساله به وی +عکس

مرگ دختر بچه به دلیل تجاوز پسر ۱۴ ساله به وی +عکس
مجله انلاین دوستان : یافتن جنازه دختربچه در اتاق خوابش به دلیل تجاوز پسر ۱۴ ساله مکنزی مایسی سوماس نام دختری است که در تخت خواب خانه ی خودش در ۶سپتامبر مورد تجاوز قرار میگیرد و به قتل میرسد.

برادران بزرگتر او در خانه که در کارولینای شمالی قرار دارد یک مهمانی کوچک میگیرند که در همین مهمانی یک پسر ۱۴ ساله در حالی که دختر در اتاقش بوده است به او حمله میکند و باعث این فاجعه میشود.

www.dustaan.com-tajavoz-be=dokhtar-bache

پلیس این پسر را به تازگی دستگیر میکند ولی نامی از این پسر افشا نمیکند ولی خانواده او نام این پسر را فاش کرده اند.نام او انتونیو جونز است و در هنگام حادثه ۱۴ ساله بوده است.دوستان و خانواده انتونیو درباره او میگویند که او ظرفیت فکری و ذهنی انجام چنین خلافی را ندارد.در زمان خلاف او و خانواده اش در نزدیکی خان خانواده دختر به قتل رسیده زندگی میکردند.

گفته میشود که او به اتاق دختر بچه حمه میکند واو را با یک متکی خفه میکند و سپس به او تجاوز میکند وسپس فرار میکند.دو برادر بزرگ او در زمان قتل در نزدیکی اتاق نبوده اند و نتوانسته اند صدای او را بشنوند.صبح فردا هنگامی که پدر میخواهد دختر را برای مدرسه بیدارکند جنازه او توسط برادرش پیدا می شود.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=853

برچسب ها

ثبت دیدگاه