10

نغمه در دام ۲ پسر خبیث تهرانی / مرا به زور به خانه بردند !

نغمه در دام ۲ پسر خبیث تهرانی / مرا به زور به خانه بردند !
به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، دو سال قبل رسیدگی به شکایت دختر جوان در دستور کار ماموران پلیس پایتخت قرار گرفت. او در شکایت خود ادعا کرده بود پسری جوان به نام پوریا در یک خانه ویلایی در شهرک غرب تهران او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

شکایت دختر زخمی از پسر جوان

نغمه که موقع مراجعه به ماموران پلیس سر و صورتش زخمی بود در طرح شکایت خود گفت:«مدتی قبل با پسری به نام پوریا دوست شدم.اما دوستی ما یک رفاقت معمولی بود و به اصطلاح جوان های امروزی با هم جاست فرند بودیم. یک روز می خواستم با پوریا بیرون بروم که او به من گفت اول باید مقابل خانه شان برویم. گفت کاری دارم که سریع انجام می دهم و بعد بیرون می رویم. من هم قبول کردم. به خانه شان که رسیدیم از من خواست چند دقیقه در حیاط خانه شان منتظرش باشم. اما یکدفعه با یکی از دوستانش به زور مچ دست من را کشید و به داخل خانه برد و بعد هم به من تجاوز کرد.»

بعد از ثبت شکایت نغمه،ماموران پلیس پوریا را شناسایی و دستگیر کردند.

۱۵ سال حبس به اتهام آم ربایی

بعد از تکمیل تحقیقات اولیه متهم در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفت. او در برابر اتهام ضرب و جرح نغمه، آدم ربایی و تجاوز به عنف از خود دفاع کرد و گفت:«من این اتهامات را قبول ندارم.من و نغمه با هم دوست بودیم و او چند باری به خواست خودش به خانه ما آمده بود.اما من اتهام تجاوز و ضرب و جرح را قبول ندارم.»

قضات دادگاه با بررسی مدارک و ادله موجود در پرونده متهم را به اتهام ضرب و جرح به پرداخت دیه محکوم کردند.همچنین او به اتهام آدم ربایی به تحمل ۱۵ سال حبس محکوم شد.متهم با رای دادگاه از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد و به اتهام زنا غیرمحصنه به تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم شد.

محاکمه مجدد به اتهام آدم ربایی

حکم صادر شده از سوی دیوانعالی کشور در مورد زنا و ضرب و جرح مورد تائید قرار گرفت اما در مورد آدم ربایی نقض شد.

به این ترتیب متهم روز گذشته بار دیگر در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه رفت.او این بار هم اتهام خود را انکار کرد و ادعا کرد آدم ربایی در کار نبوده و نغمه با میل خودش وارد خانه آنها شده بود.

قاضی حشمتیان به همراه مستشاران خود قاضی واعظی و قاضی منافی برای صدور وارد شور شدند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=846

برچسب ها

ثبت دیدگاه