31

پسر ۱۴ ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را کشت + تصاویر

پسر ۱۴ ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را کشت + تصاویر
ک پسر 14 ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را به قتل رساند و کشت. به گزارش سماتک گفته میشود که او به اتاق دختر بچه حمه میکند و او را با یک متکی خفه میکند و سپس به او تجاوز میکند و فرار میکند.

پسر 14 ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را کشت + تصاویر

“مکنزی مای سی سوماس” نام دختری است که در تخت خواب خانه ی خودش در ۶سپتامبر مورد تجاوز قرار میگیرد و به قتل میرسد. برادران بزرگتر او در خانه که در کارولینای شمالی قرار دارد یک مهمانی کوچک می گیرند که در همین مهمانی یک پسر ۱۴ ساله در حالی که دختر در اتاقش بوده است به او حمله می کند و باعث این فاجعه میشود.

محو خطوط خنده و اخم از چروک به روش طبیعی و خانگی+فیلم

مشاهده

پسر 14 ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را کشت + تصاویر

پلیس این پسر را دستگیر کرده است ولی نامی از او افشا نکرده است ولی خانواده او نام این پسر را فاش کرده اند. نام او “انتونیو جونز” است و در هنگام حادثه ۱۴ ساله بوده است. دوستان و خانواده انتونیو درباره او می گویند که او ظرفیت فکری و ذهنی انجام چنین خلافی را ندارد. در زمان جنایت ، او و خانواده اش در نزدیکی خانه ی خانواده دختر به قتل رسیده زندگی میکردند. گفته میشود که او به اتاق دختر بچه حمه میکند و او را با یک متکی خفه میکند و سپس به او تجاوز میکند و فرار میکند. دو برادر بزرگ دختر جوان در زمان قتل در نزدیکی اتاق نبوده اند و نتوانسته اند صدای او را بشنوند. صبح فردا هنگامی که پدر خانواده می خواهد دختر را برای مدرسه بیدار کند جنازه او پیدا می شود.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=859

برچسب ها

ثبت دیدگاه