13

اقدام شیطانی ۲ مرد در خانه اعیانی زن تنها / در شمال تهران رخ داد

اقدام شیطانی ۲ مرد در خانه اعیانی زن تنها / در شمال تهران رخ داد
زن جوان که در خانه ویلایی اش در شمال شهر تهران تنها بود از سوی 2 مرد ناشناس مورد تجاوز قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، چندی قبل زن جوانی سراسیمه پای در دادسرای امورجنایی تهران گذاشت و از ماجرای آدم ربایی و تجاوز ۲ مرد خشن و سرقت وسایل خانه اش خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی و دستگیری عاملان این پرونده سیاه وارد عمل شدند و در گام نخست کارآگاهان زن جوان را که محبوبه نام دارد هدف تحقیق قرار دادند.

تجاوز به زن تنها در شامگاه سیزده بدر

محبوبه در تحقیقات پلیسی گفت: من و همسرم خانه ای در ترکیه داریم و گاهی اوقات برای استراحت به ترکیه می رویم و در آنجا می مانیم.

وی افزود: شامگاه سیزده بدر بود که همسرم برای کاری به خارج از تهران رفته بود و من در خانه ویلایی مان در شمال تهران تنها بودم که ناگهان صدای شکسته شدن شیشه یکی از اتاق ها به گوش رسید که سراسیمه در خانه را باز کردم و به سمت حیاط رفتم که دیدم ۲ مرد غریبه داخل خانه و پیش رویم ایستادند.

زن جوان ادامه داد: با جیغ و فریاد و در حالی که با آنها درگیر شده بودم از آنها خواستم تا از خانه خارج شوند اما ۲ مرد خشن با تهدید چاقو مرا به داخل خانه کشاندند و سپس به باد کتک گرفتند و از ترس دیگر قدرت صحبت کردن و فریاد زدن نداشتم.

فرار ۲ مرد شیطان صفت از خانه زن تنها

محبوبه گفت: ۲ مرد ناشناس نیت شومی در سر داشتند که با زور و تهدید مرا مورد تجاوز قرار دادند و سپس مرا داخل یکی از اتاق ها زندانی کردند و تا ساعت ۴ صبح بود از بیرون اتاق صدا می آمد اما بعد از آن سکوت همه جا را فرا گرفت که به هر نحوی بود توانستم در اتاق را بشکنم و از اتاق خارج شدم و دیدم اثری از ۲ مرد ناشناس نیست.

زن جوان عنوان کرد: ۲ مرد شیطان صفت طلاها، پول و وسایل با ارزش داخل خانه را به سرقت برده بودند.

بنا بر این گزارش، کارآگاهان اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس پرونده تحقیقات را برای دستگیری ۲ مرد شیطان صفت در دستور کار خود قرار دادند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=996

برچسب ها

ثبت دیدگاه