16

تجاوز وحشتناک به دختر ۲۷ ساله تهرانی با هیپتونیزم + جزئیات

تجاوز وحشتناک به دختر ۲۷ ساله تهرانی با هیپتونیزم + جزئیات
سپیده دختر ۲۷ ساله که برای درمان بیماری اش به فردی با عنوان مسعود مراجعه کرده بود، مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از ۷ مهرماه سال ۹۸ به دنبال شکایت دختر ۲۷ ساله ای به نام سپیده آغاز شد .وی که به پلیس آگاهی رفته بود از مرد ۳۹ ساله ای به نام مسعود شکایت کرد .

وی گفت : دایی ام صاحب یک شرکت ساخت و ساز ساختمانی است و از مدتی پسر جوانی به نام مسعود به‌عنوان بنا در پروژه های ساختمان سازی برای دایی ام کار می‌کرد .او  گفته بود انرژی درمان است و بسیاری از بیماریها را می‌تواند درمان کند.

شگرد شیطانی درمانگر قلابی چه بود ؟

دخترجوان ادامه داد :من از سال ها قبل به بیماری تیروئید مبتلا هستم. چند سالی بود بیماری ام شدیدتر شده و پزشکان گفته بودند باید تحت عمل جراحی قرار م. آخرین بار که حالم بد بود دایی ام درباره بیماری من با مسعود حرف زده بود.مسعود به دایی ام گفته بود می تواند با انرژی درمانی بیماری ام را درمان کند .به همین خاطر یک روز مسعود همراه دایی ام به خانه‌مان آمدند. مسعود می‌گفت انرژی درمان است و از طریق هیپنوتیزم می تواند مرا درمان کند.

سپیده گفت: او چندین بار به خانه‌مان آمد و با من در این رابطه صحبت کرد.من هم احساس می‌کردم بیماری ام رو به بهبود است. اما آخرین بار در غیاب خانواده ام به خانه مان آمد و مرا هیپنوتیزم کرد و سپس آزارم داد.حالا آمده‌ام تا از او شکایت کنم .

با شکایت دختر جوان وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی آزار و اذیت وی را تایید کردند.

دستگیری مرد شیطان صفت در تهران / او با دختر بیمار چه کرد ؟

به این ترتیب مسعود ردیابی و بازداشت شد و در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

داد در ابتدای جلسه دخترجوان گفت :دایی ام به مسعود اطمینان داشت و فکر می‌کرد او درمانگر است .اما او از اعتماد ما سوءاستفاده کرد و مرا آزار داد. به همین خاطر برای او اشد مجازات می خواهم.

اما وقتی مسعود در جایگاه ویژه ایستاد جرمش را انکار کرد.

وی گفت: من سال‌ها است درمانگر هستم و بیماری های زیادی را درمان کرده ام. من دختر جوان را آزار نداده ام. من وقتی به خانه آنها می رفتم به او نگاه درمانی داشتم و حتی به خواست خودش او را صیغه کرده بودم تا مرتکب گناه نشوم. اما حالا نمی‌دانم چرا ادعای تجاوز را مطرح کرده است.

با پایان دفاعیات این متهم ،قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=27

برچسب ها

ثبت دیدگاه