17

تهران| قتل پسر جوان توسط نوجوان ۱۶ساله پس از جشن تولد!

تهران| قتل پسر جوان توسط نوجوان ۱۶ساله پس از جشن تولد!
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از قتل پسر جوانی توسط نوجوانی ۱۶ساله خبر داد و گفت: این قتل پس از یک مشاجره در مراسم تولد روی داده بود.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوقه‌ای با اعلام خبر قتل جوانی ۲۳ساله در شرق تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته وقوع یک فقره قتل به مأموران کلانتری ۱۲۶ تهران‌پارس اعلام شد که در پی آن مأموران با حضور در محل اقدام به بررسی صحنه جرم و پیگیری‌های بعدی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه مقتول جوانی ۲۳ساله بود که در پی وارد شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و جان خود را از دست داده بود، گفت: مأموران با هماهنگی بازپرس کشیک قتل تحقیقات خود را آغاز کرده در جریان آن متوجه شدند که این نزاع پس از یک مراسم تولد در همان محدوده رخ داده است.

وی ادامه داد: مأموران با کسب اطلاعات بیشتر در عرض کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدوداً ۱۶ساله بود، پیدا و او را دستگیر کردند، این فرد نیز تحت بازجویی قرار گرفته به جرم خود اعتراف کرد.

این مقام انتظامی درباره نحوه وقوع این قتل نیز بیان کرد: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهران‌پارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده‌ بودند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به پایان رسیده بود.

موقوفه‌ای عنوان کرد: در پایان مراسم، این دو نفر برای هم خط‌ونشان کشیدند و یکی از طرفین دعوا در تماس با برادر کوچکترش از او خواسته است که به محل قرار برای دعوا بیاید که برادر کوچکتر نیز با یک کارد بزرگ خود را به محل رسانده بود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: دقایقی بعد از ورود برادر ۱۶ساله به محل، ناگهان وی کارد آشپزخانه را به شکم مقتول وارد کرده و متواری شده بود اما پس از ورود پلیس به موضوع این فرد شناسایی و دستگیر شد.

به‌گفته وی، پرونده این فرد برای بررسی به دادسرای ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.

لینک کوتاه : http://www.vidaks.ir/?p=21

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

ثبت دیدگاه